Коли спорт справді єднає: історія Луганщини на всеукраїнському заході «Україна єднає серця»

Час підбити підсумки ще однієї яскравої сторінки спортивного життя української молоді. Події, емоції та перемоги, які подарував Всеукраїнський спортивно-виховний захід серед дітей «Україна єднає серця», ще довго залишатимуться у пам’яті його учасників.

Цей масштабний проєкт, організований Національним олімпійським комітетом України, зібрав у мальовничій Яблуниці на Івано-Франківщині 26 дитячих команд з усіх куточків України. Разом із юними спортсменами до заходу долучилися тренери, представники регіональних відділень НОК та титуловані спортсмени – чемпіони і призери Олімпійських ігор, які ділилися досвідом та надихали молоде покоління.

Серед учасників була і команда Луганщини.

Наш регіон представляли учні Гірського ліцею Гірської міської територіальної громади Сіверськодонецького району, яких об’єднала любов до спорту, командний дух і бажання гідно представити свою область. Очолювала команду вчителька фізичної культури Інна Складан – наставниця, яка щодня допомагала дітям не лише змагатися, а й вірити у власні сили.

Програма заходу була по-справжньому насиченою та динамічною. Юні учасники випробовували себе у керлінгу, баскетбольних естафетах, спортивному орієнтуванні на снігу, майстер-класах із лижних перегонів і катання на ковзанах, брали участь у драйвових «Веселих естафетах», інтелектуальній спортивній вікторині та творчому конкурсі «Зимові олімпійські ігри очима дітей».

І тут команда Луганщини заявила про себе яскраво – здобувши І місце у творчому конкурсі «Мистецтво». Креативність, щирість і справжня командна енергія допомогли нашим дітям підкорити журі та подарувати Луганській області ще один привід для гордості.

Та не лише спортом запам’ятався цей захід. На учасників чекала цікава культурна програма: знайомство з українськими традиціями в етнопарку «Гуцул Ленд», прогулянки серед карпатських пейзажів та незабутня атмосфера гір, де дружба народжується легко і щиро.

Саме такі події формують покоління, яке розуміє: спорт – це більше, ніж результат. Це взаємопідтримка, довіра, нові знайомства і відчуття того, що Україна – одна велика команда.

Відділення Національного олімпійського комітету України в Луганській області щиро дякує Національному олімпійському комітету України за організацію масштабного заходу, який об’єднує молодь з усієї країни, популяризує олімпійські цінності та дарує дітям незабутні можливості для розвитку.

Особлива подяка Мирославу Карабіну, голові відділення НОК України в Івано-Франківській області, за підтримку, гостинність та високий рівень організації заходу на Прикарпатті.

Слова вдячності також висловлюємо Олексію Бабченку, начальнику Гірської міської військової адміністрації Сіверськодонецького району Луганської області, а також керівництву Гірського ліцею Гірської міської територіальної громади за сприяння участі команди у всеукраїнському заході.

Щира подяка вчительці фізичної культури Інні Складан за підготовку команди, підтримку та натхненну роботу з дітьми.

І, звісно, особливі слова вдячності – батькам та самим юним учасникам, які стали частиною цієї великої спортивної історії. Ваша енергія, відкритість і прагнення до розвитку – це справжнє майбутнє українського спорту.

«Україна єднає серця» ще раз довела просту, але дуже важливу істину:
коли поруч спорт, дружба і спільна мета – між регіонами зникають відстані, а серця б’ються в одному ритмі.

І Луганщина впевнено звучить у цьому ритмі разом з усією Україною. 💙💛

 

 

 

Луганщина – серед тих, хто сьогодні об’єднує Україну через спорт! 💙💛

У мальовничій Яблуниці на Івано-Франківщині триває Всеукраїнський спортивно-виховний захід серед дітей «Україна єднає серця» (зимова сесія), який зібрав команди школярів із різних куточків нашої країни. І серед них -команда Луганщини.

Наш регіон представляють учні Гірського ліцею Гірської міської територіальної громади Сіверськодонецького району разом із  вчителем фізичної культури Інною Складан.

З 5 по 8 березня юні учасники поринули у справжній вир спортивного життя: зимові активності, командні змагання, тренування, освітні та творчі заходи, нові знайомства і неймовірна атмосфера дружби між дітьми з різних регіонів України.

І вже маємо чудову новину!
Сьогодні, команда Луганщини виборола І місце у творчому конкурсі «Мистецтво»! 🏆

Креативність, енергія, щирість і справжній командний дух допомогли нашим дітям яскраво представити рідну Луганщину та здобути першу перемогу на цьому масштабному заході.

Попереду ще багато активностей, емоцій і спортивних викликів. Але вже зараз зрозуміло:
ці дні подарують учасникам нових друзів, незабутні враження та відчуття великої спортивної родини України.

Тримаємо кулаки за наших юних спортсменів і бажаємо нових перемог! 💪

Україна єднає серця. І Луганщина – частина цієї великої команди. 💙💛